Jakub Cieślicki z kolejnymi sukcesami!

Wspierany przez Rodźko Dewelopment młody i utalentowany wioślarz Jakub Cieślicki w tym sezonie może pochwalić się kilkoma sukcesami…a sezon jeszcze trwa!

1. Mistrzostwa Bydgoszczy- 1 Miejsce w konkurencji jedynki juniorów.
2. Centralne kontrolne regaty juniorów – start sobotni o zawody międzynarodowe na 2- (osada mieszana Lotto Bydgostia/Zawisza Bydgoszcz). 2 Miejsce w przedbiegu zapewniło osadzie wejście do Finału głównego (A). W Finale 6 miejsce, dzięki któremu dwójka otrzymała możliwość wyjazdu do COS OPO Wałcz na przejazdy kontrolne do czwórki reprezentacji Polski juniorów. W swojej kategorii wiekowej (rocznik 2001) chłopacy zajęli 2 miejsce. W niedzielnym starcie – jedynka juniorów: 1 Miejsce w przedbiegu, co zapewniło Jakubowi bezpośrednie wejście do finału głównego (A), w którym również zajął 1 miejsce.
W dniu wczorajszym Jakub wyjechał na zgrupowanie letnie i zaczął przygotowywać się do Mistrzostw Polski juniorów, które odbędą się 20-22 lipca. Równocześnie przygotowuje się na jesienne międzynarodowe zawody Baltic Cup, które w tym roku odbędą się w Polsce. Jakubowi życzymy powodzenia w dalszej części sezonu! 🙂