Opinie o Rodźko Dewelopment

Błażej Kruczkowski
 

Zakup naszego mieszkania na Osiedlu Nowoczesnym odbył się szybko, sprawnie i w miłej, sympatycznej atmosferze. Wszystko odbywało się profesjonalnie cała sprawa została w sposób precyzyjny wyjaśniona i omówiona przez doradców. Kontakt i wszelkie formalności załatwiane zgodnie z ustalonymi terminami, także kontakt mailowy. Doradcy szybko odpowiadali na nasze pytania
i wątpliwości.
Wszelkie formalności związane z kredytem prowadzone przez doradcę, także bezproblemowo. Wniosek i pozostałe formalności przygotowane przez doradcę, do nas należało tak naprawdę tylko przygotowanie dokumentów potrzebnych do sporządzenia umowy (kserokopie, zaświadczenia itp.). Doradca obecny także przy podpisaniu umowy co dla nas było dużym plusem. Cały proces przygotowania kredytu przebiegł dla nas bezproblemowo i bezstresowo.
Zarówno pracownicy działu sprzedaży pani Ania, pani Paulina oraz pan Jakub jak i doradca kredytowy pan Andrzej z którymi mieliśmy największy kontakt bardzo rzeczowi, elastyczni i pomocni. Dużą zaletą jest dotrzymywanie umów słownych, w naszym przypadku rezerwacja wstępna mieszkania oraz miejsca postojowego.
Z technicznego punktu widzenia w naszym przypadku, także wszystko w jak najlepszym porządku. Oczywiście zdarzyły się małe niedociągnięcia, ale zostały one praktycznie natychmiast usunięte, wszelkie przeróbki na nasze życzenie wykonane w umówionym terminie i w sposób zadowalający.

 

Maria Maćkiewicz
 

Rzetelna, godna zaufania firma. Profesjonalni pracownicy, bardzo pomocni i odnoszący się z szacunkiem do klienta. Zrobią wszystko, żeby klient był zadowolony z przebiegu transakcji i z całokształtu współpracy. Są świetną wizytówką firmy.
Firma podejmuje sie ciekawych, nowoczesnych inwestycji w świetnej lokalizacji. Ma do zaproponowania zawsze coś więcej niż "zwykły" deweloper.
Wszystko to spowodowało, że zdecydowaliśmy się na zakup kolejnego mieszkania od firmy i poleciliśmy ją kilku znajomym, którzy też nabyli mieszkania od Rodźko.
Z czystym sumieniem polecam współpracę z tą firmą.

 

Christian
 

Very professional and serious company. It was a pleasure making deals with you. Thank you.

 

Ewelina Budnik
 

Witam;
Z zamiarem kupna mieszkania , nosiliśmy się z mężem od ok. roku. W związku z tym, iż jest to decyzja na całe życie, trzeba było nie małego wysiłku aby wybrać najlepszą opcję. Braliśmy pod uwagę cenę, lokalizację oraz inne czynniki mniej lub bardziej istotne. Jednak dopiero kiedy zaczęliśmy jeździć po biurach sprzedaży , przekonaliśmy się jak wiele zależy od Doradcy Klienta danego biura.
Niejednokrotnie mieliśmy wrażenie , że traktują nas jak zło konieczne , które pyta o oczywiste sprawy (może dla nich).
Dopiero kiedy trafiliśmy do firmy Rodźko Dewelopment poczuliśmy, że traktują nas jak należy. Osobiście zajmował się nami Pan Jakub Karolczak. Człowiek młody , aczkolwiek bardzo kompetentny. Przed podjęciem decyzji byliśmy na budowie niemal codziennie. Nigdy jednak Pan Jakub , jak i reszta zespołu, nie dali nam odczuć , iż jest to już przesada. Kupowaliśmy mieszkanie , które ma zaledwie 30 metrów, a traktowano nas jak byśmy kupowali co najmniej 100 metrowy apartament. W związku z powyższym jasne było już dla nas , że jeśli kupić mieszkanie to tylko od Rodźko Dewelopment.
Cała transakcja , jak i obsługa były na tyle sprawne , że poleciliśmy znajomym tą firmę. Jak wiadomo , poczta pantoflowa , jest najlepszą reklamą (2 znajomych również kupiło mieszkania a co najmniej 3 czeka na dalsze inwestycje).
Polecam z czystym sumieniem.

 

Łukasz Surma
 

Profesjonalna obsługa klienta połączona z rzeczowym doradztwem w zakresie organizacji remontu i zaplanowania przeszłego mieszkania w sposób możliwie jak najbardziej funkcjonalny i przyjazny dla przyszłego lokatora ;]