Zamieszkaj przy ulicy Poznańskiej

Prestiżowe apartamenty w sercu miasta

Wybierz piętro

Opis inwestycji

Line

Apartamenty Poznańska 24 - to nasza nowa inwestycja budowana w ścisłym centrum miasta. Grupa projektantów i architektów bardzo długo pracowała by powstał budynek, który będzie łączył w sobie nowoczesność oraz nawiązanie do otaczającej go kamienicznej zabudowy. Efektem naszych prac jest bryła, która znakomicie wpasowuje się w klimat starówki. Połączenie szkła i cegły, nadają elewacji niepowtarzalny styl, elegancję i prestiż. Nie zapomnieliśmy także o nowoczesnych, podnoszących standard i komfort rozwiązaniach. Budynek posiada ogólnodostępne tarasy na dachu oraz parterze, ekskluzywnie wykończony hall, cichobieżną windę oraz okna o podwyższonej izolacyjności termicznej i akustycznej. Każdy apartament wyposażony został w klimatyzację, system inteligentnego zarządzania, drzwi antywłamaniowe oraz przestronny taras, balkon, wykusz lub loggię.

Nowoczesność z nutą klasyki

Line

Budynek pełni funkcję mieszkalno-usługową. Składa się z 4 kondygnacji nadziemnych oraz 1 podziemnej. Na poziomie -1 znajduje się hala garażowa z miejscami postojowymi. Część usługową stanowią lokale użytkowe, mieszczące się na parterze od strony ul. Poznańskiej. Każdy z pięciu lokali usługowych posiada dużą, przeszkloną witrynę, doświetlającą wnętrze pomieszczenia. Część mieszkalna to luksusowe apartamenty o zróżnicowanych układach oraz powierzchni, dzięki czemu każdy znajdzie apartament dopasowany do własnych potrzeb. Projektanci zadbali, aby wszystkie apartamenty cechowały się niebywałą funkcjonalnością przy zachowaniu optymalnego metrażu.

Bezpieczna lokata kapitału

Inwestycje w nieruchomości mieszkalne należą do jednych z bardziej dochodowych przedsięwzięć jakie możesz podjąć zarządzając swoim majątkiem. Jednak zanim je rozpoczniesz, warto zapoznać się z podstawowym wskaźnikiem finansowym, który determinuje ich opłacalność, a mianowicie rentownością najmu. Położenie, standard oraz układy naszych mieszkań z całą pewnością przyczynią się do stworzenia własnej i niepowtarzalnej przestrzeni życiowej każdego nabywcy. Bez wątpienia wszystkie atuty inwestycji Apartamenty Poznańska 24 sprawią, iż każdy apartament znajdzie najemcę, a lokata kapitału zacznie szybko przynosić oczekiwany zysk.

Miejsce z historią

Line

Obszar działki Poznańska 24 znajdował się na terenie historycznego Przedmieścia Poznańskiego, powstałego zapewne już pod koniec XIV w. W okresie I Rzeczypospolitej właścicielami parceli byli kolejno: przed 1760 r. Agnieszka Miniszewska, z domu Duszyńska, która odziedziczyła majątek po ojcu Adrianie Duszyńskim; w latach 1760-1779 Piotr Werden; jego pierwszy zięć, Piotr Rajerski zamienił posiadłość z Filipem Bukowskim, który sprzedał ją w 1780 r. Jerzemu Knappe. W 1784 r. nowym nabywcą był dworski radca sądowy Christoph Ludwig Polycarp Strümpffler. W 1785 r. grunt został podzielony między Walentego i Andrzeja Kalinowskich, krewnych Jana Kalinowskiego, farbiarza tkanin. Na początku XX w. posiadaczem działki stał się właściciel firmy Eberhardt. Na początku XX w. w kamienicy zamieszkiwał Otto Crone, radca sądu powiatowego. W czasie II wojny światowej w piwnicach mieściła się winiarnia. Pierwotnie była to duża parcela na rzucie zbliżonym do trapezu, oznaczona jako Poznańskie Przedmieście. Od północy przylegała do ul. Św. Trójcy (ówcześnie Berliner Strasse), od południa do ul. Poznańskiej (ówczesna Posener Strasse).

W sercu miasta, na wyciągnięcie ręki

Line

Poznańska 24 - to lokalizacja, która trafia w potrzeby osób w każdym wieku. Stary Rynek, Wyspa Młyńska, Opera Nova, szkoły, sklepy, restauracje, tereny rekreacyjne, centra handlowe ... wszystko w zasięgu ręki! Dzięki rozbudowanej infrastrukturze, inwestycja jest doskonale skomunikowana z pozostałymi dzielnicami miasta.
To wszystko dla Ciebie dostępne już teraz. Napisz lub zadzwoń do działu sprzedaży Rodźko Dewelopment i wybierz dla siebie wymarzony apartament.