Zamieszkaj w Centrum!

Stylowa inwestycja w centrum miasta

Opis inwestycji - budynek ukończony

Line

Apartamenty Poznańska 25 to wyjątkowa inwestycja dla wymagających znajdująca się w ścisłym centrum Bydgoszczy.

Budynek jest już oddany do użytkowania a lokale gotowe są do przekazania.

Nie zapomnieliśmy także o nowoczesnych, podnoszących standard i komfort rozwiązaniach:

-35 kameralnych mieszkań o wysokim standardzie wykończenia części wspólnych,

-cichobieżna winda,

-funkcjonalny układ mieszkań oraz możliwość aranżacji według własnych potrzeb

-rowerownia/wózkownia,

-ogólnodostępny taras na dachu budynku,

-klimatyzacja w standardzie

-garaż podziemny

-okna o podwyższonej izolacyjności termicznej i akustycznej

-drzwi antywłamaniowe

Budynek położony jest pomiędzy ul. Poznańską oraz ul. Grudziądzką, posiadając wejścia zarówno z jednej jak i z drugiej strony. Wejścia dla mieszkańców są specjalnie wydzielone. Nasi projektanci postarali się aby budynek łączył cechy nowoczesnego budynku, nawiązując jednocześnie do kamienicznej zabudowy.

Grupa projektantów i architektów bardzo długo pracowała by powstał budynek, który będzie łączył w sobie nowoczesność oraz nawiązanie do otaczającej go kamienicznej zabudowy. Efektem naszych prac jest bryła, która znakomicie wpasowuje się w klimat starówki. Połączenie szkła i cegły, nadają elewacji niepowtarzalny styl, elegancję i prestiż.

W sercu miasta, na wyciągnięcie ręki

Line

Poznańska 25 - to lokalizacja, która trafia w potrzeby osób w każdym wieku. Stary Rynek, Wyspa Młyńska, Opera Nova, szkoły, sklepy, restauracje, tereny rekreacyjne, centra handlowe ... wszystko w zasięgu ręki! Dzięki rozbudowanej infrastrukturze, inwestycja jest doskonale skomunikowana z pozostałymi dzielnicami miasta. Życie w ścisłym centrum Bydgoszczy nabiera nowej jakości, gdy wszystko czego nam trzeba jest w zasięgu 5 minut spaceru. To wszystko dla Ciebie dostępne już teraz!

Inwestycja zakończona i oddana do użytku.

Napisz lub zadzwoń do działu sprzedaży Rodźko Dewelopment i wybierz dla siebie wymarzony apartament.

Bezpieczna lokata kapitału

Inwestycje w nieruchomości mieszkalne należą do jednych z bardziej dochodowych przedsięwzięć jakie możesz podjąć zarządzając swoim majątkiem. Jednak zanim je rozpoczniesz, warto zapoznać się z podstawowym wskaźnikiem finansowym, który determinuje ich opłacalność, a mianowicie rentownością najmu. Położenie, standard oraz układy naszych mieszkań z całą pewnością przyczynią się do stworzenia własnej i niepowtarzalnej przestrzeni życiowej każdego nabywcy. Bez wątpienia wszystkie atuty inwestycji Apartamenty Poznańska 25 sprawią, iż każdy apartament znajdzie najemcę, a lokata kapitału zacznie szybko przynosić oczekiwany zysk.

Lokale użytkowe w ścisłym centrum Bydgoszczy

Line

Prowadzisz biznes i szukasz możliwości zainwestowania w swój własny lokal? Strzał w 10!

Doskonała lokalizacja w ścisłym centrum Bydgoszczy pomiędzy ulicą Poznańską a Grudziądzką to nie jedyna zaleta lokali użytkowych w inwestycji #ApartamentyPoznańska25! 🏢
Co możemy zaoferować?

- Reprezentatywne wykończenie części wspólnych,
- Winda lokatorska i samochodowa,
- Ścianki demontowalne,
- Możliwość dokupienia miejsca parkingowego,
- Pomoc w udzieleniu finansowania na zakup nieruchomości

Lokal U12:
I piętro
43,77 m²
Zobacz rzuty lokalu:
https://bit.ly/Rodzko_lokal12

Lokal U13:
- I piętro
- 68,01 m²
Zobacz rzuty lokalu:
https://bit.ly/Rodzko_lokal13

Zadzwoń już dziś
📞 +48 52 321 46 46
📱 +48 510 307 981

Nowoczesność z nutą klasyki

Line

Budynek pełni funkcję mieszkalno-usługową. Składa się z 4 kondygnacji nadziemnych oraz 1 podziemnej. Na poziomie -1 znajduje się hala garażowa z miejscami postojowymi. Część usługową stanowią lokale użytkowe, mieszczące się na parterze od strony ul. Poznańskiej oraz Grudziądzkiej. Budynek posiada 14 lokali usługowych tworzących pasaż handlowy łączący obie sąsiadujące ulice. Część mieszkalna to luksusowe apartamenty o zróżnicowanych układach oraz powierzchni, dzięki czemu każdy znajdzie apartament dopasowany do własnych potrzeb. Projektanci zadbali, aby wszystkie apartamenty cechowały się niebywałą funkcjonalnością przy zachowaniu optymalnego metrażu.