RODŹKO DEWELOPMENT. Budujemy z myślą o Tobie.

Pewność, zaufanie, wiarygodność i elastyczność.
Wiemy, co jest podstawą zadowolenia naszych klientów.

Rodźko Dewelopment. Zaufany deweloper z Bydgoszczy.

Line

Rodźko Dewelopment to spółka deweloperska z ponad 20-letnim doświadczeniem. Zajmujemy się budowaniem wielorodzinnych budynków mieszkalnych oraz lokali usługowych na terenie Bydgoszczy.
Początki firmy sięgają 1997 roku, kiedy to Mariusz Rodźko, dzięki zgromadzonym przez lata doświadczeniom w branży pośrednictwa nieruchomościami, powołał do życia FIRMĘ RODŹKO. Lata działalności na rynku nieruchomości umożliwiły wyspecjalizowanie się w ważnej gałęzi rynku – kupnie i sprzedaży lokali mieszkalnych, lokali usługowych oraz domów. Poznając w ten sposób gusta i preferencje Klientów oraz zmieniające się trendy i wymagania rynku, w 2010 roku powołaliśmy do działania Rodźko Dewelopment, otwierając się na potrzeby osób, poszukujących mieszkań z rynku pierwotnego. Od początku swojej działalności jako deweloper, doskonale wpasowujemy się w aktualnie panujące trendy i spełniamy oczekiwania coraz szerszej grupy klientów. Nasze inwestycje wyróżnia doskonała lokalizacja, ponadczasowa architektura, nowoczesność, funkcjonalność oraz najwyższa jakość wykonania.

Wysokie standardy, jakość i zaufanie.

Stoją za nami konkrety. Rodźko Dewelopment to wiarygodny inwestor na bydgoskim rynku mieszkaniowym.

11

inwestycji w

Bydgoszczy

23

lata

doświadczenia

500

oddanych

mieszkań

1000+

zadowolonych

klientów

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Line

Rodźko Dewelopment to również zgrany zespół specjalistów w zakresie sprzedaży nieruchomości.
Wieloletnie doświadczenie, wiedza z różnorodnych obszarów, a przede wszystkim otwartość na potrzeby klienta sprawiają, że jesteśmy tak wysoko cenieni za obsługę klienta wśród bydgoskich deweloperów. „
Chęć pomocy innym” oraz „wychodź na przeciw oczekiwaniom” to hasła, które charakteryzują podejście zespołu Rodźko Dewelopment.

Poznaj naszych pracowników

Anna Stosik

Manager ds. sprzedaży nieruchomości

Tel. 663 904 090
Mail: anna.stosik@rodzko.com.pl