Nowoczesny Fordon

Nowoczeny i inteligentny w standardzie!

Wspólne działania, wspólne cele

Line

Rodźko Dewelopment we współpracy z firmą SKORBUD Z. Skorupiński zakończyła budowę pierwszego etapu tak dużego i nowoczesnego kompleksu mieszkalnego na Fordonie. Wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości i budownictwa obu firm miało na celu stworzenie produktu idealnego, dopasowanego do potrzeb osób w każdym wieku. Nowoczesny Fordon, to bliskość sklepów, rzeki, punktów handlowo-usługowych, komunikacji miejskiej, dobre skomunikowanie z Centrum... a to tylko niektóre zalety wybranej przez nas lokalizacji. W pierwszym etapie nasza firma wybudowała budynki A oraz B.

Przyjdź i zobacz swoje wymarzone mieszkanie!

Line

Dbając o standard naszych usług i Twój komfort, we współpracy z Leroy Merlin urządziliśmy mieszkanie pokazowe, które już dziś możesz zobaczyć razem z naszym sprzedawcą. Zadzwoń i umów się na indywidualne spotkanie przy filiżance kawy, które pozwoli Tobie na zapoznanie się z naszą ofertą. Gwarantujemy, że w przygotowanym przez nas wnętrzu poczujesz się jak w swoim przyszłym domu.

Zadzwoń teraz! 669-696-984

Standard, którego jeszcze nie było...

Nowoczesny Fordon to harmonijne połączenie czystości formy z funkcjonalnością, w którą wpletliśmy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Jedno jest pewne, takiego standardu na Fordonie jeszcze nie było! Teren osiedla, części wspólne i elewacja tworzą architektoniczną spójność. Inwestycja została wyposażona m.in. w oświetlenie LED z czujnikami ruchu, stylowe klatki schodowe, trzyszybowe okna, wideodomofony oraz instalację światłowodową. Dbamy o to, żeby każdy aspekt życia na Nowoczesnym Fordonie był dopracowany i przyjazny wszystkim mieszkańcom. Nowoczesny Fordon oprócz dogodnej lokalizacji i stylowej architektury, to także technologia jutra. Mieszkania zostały wyposażone w technologię smart home, która umożliwi zdalne sterowanie pracą domowych urządzeń, oświetlenia oraz ogrzewania za pomocą urządzenia mobilnego z dostępem do internetu z dowolnego miejsca na świecie! Wisienką na torcie będzie system klimatyzacji strefy dziennej, dzięki której nawet najgorętsze lato nie będzie straszne!

Szybki dojazd gdzie tylko chcesz

Line

Pracujesz na Fordonie? W centrum? W Toruniu? Uczysz się? Studiujesz? Na Nowoczesnym Fordonie nie ma to znaczenia! Doskonała lokalizacja komunikacyjna sprawia, że dojazd w wyznaczone miejsce nie jest problemem. W promieniu 500m znajdziemy całą infrastrukturę niezbędną do stworzenia własnej przestrzeni życiowej. Tuż obok osiedla znajdują się również przystanki komunikacji miejskiej. Pobliski Park Milenijny, tereny nadrzeczne oraz ścieżki rowerowe stworzą przyszłym mieszkańcom idealne warunki do rekreacji pieszej i rowerowej, będąc doskonałym sposobem na spędzanie wolnego czasu.