Poznańska 24 – zamieszkaj w sercu miasta

Z przyjemnością prezentujemy Państwu naszą nową luksusową inwestycję w ścisłym centrum miasta! Zapraszamy na ulicę Poznańską 24.

Przy ul. Poznańskiej 24 powstaje nasz nowy budynek mieszkalno-usługowy. Znajduje się w nim 56 mieszkań oraz 5 lokali handlowo-usługowych.

Ulica Poznańska odradza się jako nowa przestrzeń mieszkaniowa i kulturalna na mapie naszego miasta. Wystarczy kilka kroków by znaleźć się na Wyspie Młyńskiej, pospacerować nad Kanałem Bydgoskim, czy też wybrać się do jednej z pobliskich restauracji.

Architekturę budynku cechuje nie tylko jego nowoczesność. Nawiązuje ona również do otaczającej go zabudowy historycznych kamienic. Połączenie szkła i cegły nadaje elewacji niepowtarzalny styl, elegancję i prestiż. Rozwiązania podnoszące standard i komfort mieszkań to przede wszystkim ogólnodostępne tarasy na dachu oraz parterze budynku, ekskluzywnie wykończony hall, cichobieżna winda oraz okna o podwyższonej izolacyjności termicznej i akustycznej. Każdy apartament wyposażony zostanie  w klimatyzację, system inteligentnego zarządzania, drzwi antywłamaniowe oraz przestronny taras, balkon, wykusz lub loggię. Inwestycję rozpoczęliśmy w czerwcu. Zakończenie prac planujemy w przyszłym roku.

Nasz nowy budynek to 4 kondygnacje z dodatkową halą garażową pod obiektem. Parter przeznaczony został na  lokale usługowe. Każdy z pięciu lokali, posiada dużą, przeszkloną witrynę, doświetlającą wnętrze pomieszczenia. Nad nimi zaprojektowano mieszkania o powierzchni od 34 do 101 metrów kwadratowych. Są to luksusowe apartamenty o zróżnicowanych układach oraz powierzchni, dopasowane do Państwa indywidualnych potrzeb. Nasi projektanci zadbali, aby wszystkie apartamenty cechowała niebywała funkcjonalność przy zachowaniu optymalnego metrażu. Położenie, standard oraz układy naszych mieszkań, z całą pewnością przyczynią się do stworzenia własnej, niepowtarzalnej, przestrzeni życiowej.

Zakup apartamentu przy Poznańskiej 24 to także znakomita inwestycja i lokata kapitału. Jakość i lokalizacja mieszkań przy Poznańskiej 24 sprawią, że każdy apartament znajdzie najemcę a inwestycja zacznie szybko przynosić zakładane korzyści.