Zamieszkaj na Osiedlu Nowoczesnym

Bezpiecznie, nowocześnie, inteligentnie.

Inteligentne w standardzie

Line

Każde z mieszkań na Osiedlu Nowoczesnym wyposażone zostanie w system inteligentnego zarządzania, poprawiający komfort codzienności. Poprzez aplikację mobilną będzie można sterować ogrzewaniem, klimatyzacją, oświetleniem oraz napięciem w gniazdach – także będąc poza domem. Dzięki temu rozwiązaniu nie musisz się już martwić o pozostawione żelazko czy włączone światło! Wszystkie mieszkania wyposażyliśmy w indywidualną klimatyzację, dzięki której nawet w najbardziej upalne dni, będziesz mógł poczuć się komfortowo, dostosowując temperaturę wnętrza do swoich preferencji.

Bezpieczeństwo i wygoda

Line

Pięciokondygnacyjny budynek zaprojektowany został z myślą o tych, którzy cenią wygodę mieszkania w centrum miasta, a zarazem ciszę, spokój, najwyższą jakość oraz standard w rozsądnej cenie. Tak wysokiego standardu w takiej cenie nie znajdziesz nigdzie indziej w Bydgoszczy czy Toruniu! Po chwili relaksu możesz wjechać windą na dach budynku, na którym znajdują się trzy tarasy! Nasza inwestycja została tak zaprojektowana, aby wszyscy mieszkańcy osiedla mogli korzystać z tej unikatowej przestrzeni znajdującej się na poziomie piątego piętra.

osiedle nowoczesne dla młodych

Nowoczesna architektura i aranżacje wnętrz

Osiedle Nowoczesne przy ul. Granicznej 6 to inwestycja o starannie przemyślanej kompozycji architektonicznej, powstałej dla zapewnienia komfortu użytkowania wszystkim mieszkańcom. 
Jeśli jednak nie masz pomysłu jak zaprojektować mieszkanie optymalnie do swoich potrzeb, nie martw się! Nasi projektanci Ci w tym pomogą, oferując bezpłatną konsultację lub wykonując dla Ciebie kompleksowy projekt aranżacji wnętrza.

Osiedle przyjazne rodzinie

Line

Tutaj każdy znajdzie mieszkanie na miarę swoich potrzeb, zaczynając od niewielkich 27m2 kawalerek, przez dwupokojowe mieszkania o metrażach od 30m2 do 40m2, trzypokojowe o powierzchni od 40m2 do 60m2, kończąc na przestronnych 2-poziomowych apartamentach. Każde z nich posiada przestronny balkon lub taras. Nasi architekci zadbali, aby wszystkie mieszkania cechowały się niebywałą funkcjonalnością przy zachowaniu optymalnego metrażu.

OSIEDLE BEZPIECZNIE CHRONIONE

Line

Bezpieczeństwo dla Ciebie i Twoich bliskich!

Na naszym osiedlu możesz poczuć się bezpiecznie. W każdym z mieszkań zamontowane zostaną drzwi antywłamaniowe wysokiej klasy C oraz wideodomofon. Teren osiedla będzie ogrodzony, monitorowany i dozorowany! Dla poprawienia komfortu użytkowania, w każdej z trzech klatek schodowych, zamontowana zostanie cichobieżna winda, którą dojedziesz bezpośrednio na poziom komórek lokatorskich oraz parkingu podziemnego, zaprojektowanego pod budynkiem.