Nowoczesny Fordon

Nowoczeny i inteligentny w standardzie!

Wspólne działania, wspólne cele

Line

Rodźko Dewelopment we współpracy z firmą SKORBUD Z. Skorupiński rozpoczyna budowę pierwszego tak dużego i nowoczesnego kompleksu mieszkalnego na Fordonie. Wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości i budownictwa obu firm ma na celu stworzenie produktu idealnego, dopasowanego do potrzeb osób w każdym wieku. Nowoczesny Fordon, to bliskość sklepów, rzeki, punktów handlowo-usługowych, komunikacji miejskiej, dobre skomunikowanie z Centrum... a tylko niektóre zalety wybranej przez nas lokalizacji. W pierwszym etapie nasza firma wybuduje budynki A oraz B - oddane zostaną już w grudniu 2018 roku.

Zaprojektuj z nami wymarzone mieszkanie!

Line

Nie podoba Ci się układ mieszkania? Nie masz pomysłu na aranżację wnętrza? Z nami zaprojektujesz swoje wymarzone mieszkanie od A do Z! Projektanci wnętrz czekają codziennie w naszym biurze sprzedaży służąc radą i pomocą na każdym etapie. Dlaczego warto korzystać z usług projektanta wnętrz? Projektant wnętrz to osoba posiadająca fachowe podejście do tematu aranżacji mieszkania. Dokłada wszelkich starań aby każde wnętrze miało swój indywidualny styl i charakter. Praca architekta wnętrz nad projektem zaczyna się od ustalenia z potencjalnym klientem jego potrzeb i upodobań projektowych. W kolejnym stadium realizacji projektant sporządza zestaw propozycji zmian układu funkcjonalnego oraz projektowego, w skład którego wchodzą dokumentacja techniczna danego obiektu a także sugerowany układ mebli. Ostatnim etapem jest modelowanie 3D. Jest to proces wymagającym dużego nakładu pracy, na etapie wzorcowego planowania szczegółowe modele trójwymiarowe są opracowywane ściśle według ustaleń z klientem. W rezultacie prac naszych projektantów otrzymujecie gotowy pomysł na wykończenie własnego "M".

Standard, którego jeszcze nie było...

Nowoczesny Fordon to harmonijne połączenie czystości formy z funkcjonalnością, w którą wpletliśmy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Jedno jest pewne, takiego standardu na Fordonie jeszcze nie było! Teren osiedla, części wspólne i elewacja tworzą architektoniczną spójność. Inwestycja zostanie wyposażona m.in. w oświetlenie LED z czujnikami ruchu, stylowe klatki schodowe, trzyszybowe okna, wideodomofony oraz instalację światłowodową. Nie zapomnieliśmy o najmłodszych mieszkańcach osiedla, miejscem ich spotkań będzie plac zabaw na zamkniętym terenie inwestycji. Dbamy o to, żeby każdy aspekt życia na Nowoczesnym Fordonie był dopracowany i przyjazny wszystkim mieszkańcom. Nowoczesny Fordon oprócz dogodnej lokalizacji i stylowej architektury, to także technologia jutra. Mieszkania zostaną wyposażone w technologię smart home, która umożliwi zdalne sterowanie pracą domowych urządzeń, oświetlenia oraz ogrzewania za pomocą urządzenia mobilnego z dostępem do internetu z dowolnego miejsca na świecie! Wisienką na torcie będzie system klimatyzacji strefy dziennej, dzięki której nawet najgorętsze lato nie będzie straszne!

Szybki dojazd gdzie tylko chcesz

Line

Pracujesz na Fordonie? W centrum? W Toruniu? Uczysz się? Studiujesz? Na Nowoczesnym Fordonie nie ma to znaczenia! Doskonała lokalizacja komunikacyjna sprawia, że dojazd w wyznaczone miejsce nie jest problemem. W promieniu 500m znajdziemy całą infrastrukturę niezbędną do stworzenia własnej przestrzeni życiowej. Tuż obok osiedla znajdują się również przystanki komunikacji miejskiej a na terenie osiedla powstanie parking rowerowy. Dbamy o to, aby również osoby niezmotoryzowane nie miały problemu z przemieszczaniem się. Pobliski Park Milenijny, tereny nadrzeczne oraz ścieżki rowerowe stworzą przyszłym mieszkańcom idealne warunki do rekreacji pieszej i rowerowej, będąc doskonałym sposobem na spędzanie wolnego czasu.

Line