BRDA Smart City

Zamieszkaj nad rzeką Brdą wśród zieleni.

Wybierz piętro

Nowa przestrzeń miasta nad brzegiem Brdy

Line

BRDA Smart City to innowacyjny projekt na bydgoskim rynku nieruchomości. Osiedle położone wzdłuż Brdy, posiadać będzie dostęp do ćwierć kilometra linii brzegowej! Spełnienie potrzeb mieszkańców osiedla jest dla nas wartością nadrzędną na wszystkich etapach jego powstawania. Idee komfortu, funkcjonalności i nowoczesności przełożyły się tu na konkretne rozwiązania architektoniczne. Rozwiązania wpisujące się w koncepcję „smart”. Naszym celem jest spełnienie marzeń o idealnym miejscu do życia. Osiedle BRDA Smart City jest tego urzeczywistnieniem. BRDA Smart City to kompleks doskonale przemyślanych, nowoczesnych 8-kondygnacyjnych budynków zlokalizowanych w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Bydgoszczy. To nowa przestrzeń miasta zarezerwowana dla mieszkańców ceniących komfort, nowoczesność oraz bliskość przyrody i terenów rekreacyjnych.

Nowoczesne technologie blisko natury

Line

Unikalność naszego osiedla to bliskość rzeki. Z jednej strony nadaje ona osiedlu dynamizmu, z drugiej pozwala na chwilę zatrzymania w zgiełku dnia codziennego. Stąd w nazwie osiedla odwołujemy się do nazwy BRDA, jako królowej kujawsko-pomorskich rzek. Postanowiliśmy te wartości połączyć z nowoczesnością, z koncepcją „smart city” – inteligentnego miasta. Dlatego w BRDA Smart City o komfort mieszkańców dbają nowoczesne technologie. W standardzie każdego mieszkania znajdziemy okna trzyszybowe, klimatyzację, wideodomofon oraz system smart home. Na terenie osiedla umieściliśmy również stację do ładowania pojazdów elektrycznych. BRDA Smart City, to równowaga, harmonia, bliskość natury i nowoczesne technologie dla Ciebie i Twojej rodziny.

Idealnie dopasowane

BRDA Smart City jest przedsięwzięciem, którego realizacja została rozłożona na etapy. Budowa rozpocznie się od budynku T3 i będzie posuwała się w głąb działki w kierunku Centrum miasta. Zaprojektowano zespół budynków, z których każdy kształtem przypomina literę T. Pozwala to tak zaaranżować dostępny teren, aby uwolnić od zabudowy możliwie dużą przestrzeń pozostawioną przyrodzie. Docelowo w BRDA Smart City powstanie 290 mieszkań, lokale usługowo-handlowe, plac zabaw, zewnętrzna siłownia, haki na sprzęt wodny, zagospodarowane tereny zielone, miejsca postojowe. BRDA Smart City zostało zaprojektowane jako nowoczesne miasteczko harmonizujące z otoczeniem.

Doskonała komunikacja - mniej niż kwadrans do Centrum

Line

Osiedle BRDA Smart City jest doskonale skomunikowane z pozostałymi częściami Bydgoszczy. W pobliżu znajduje się przystanek tramwajowy i autobusowy, który zapewnia bezproblemowy dojazd do każdej części miasta. Podróż samochodem? BRDA Smart City to również bliskość mostu Kazimierza Wielkiego, który łączy ze sobą dwie ważne dzielnice miasta – Bartodzieje i Kapuściska. Mniej niż kwadrans do centrum miasta? Z BRDA Smart City to możliwe!

Kompleksowa obsługa - to dopiero początek

Line

Zespół Rodźko Dewelopment wspiera Cię na każdym etapie zakupu. Doradzamy w wyborze mieszkania i pozyskaniu kredytu. Służymy pomocą w sprzedaży poprzedniej nieruchomości czy wprowadzeniu zmian lokatorskich w nowym mieszkaniu. Do dyspozycji są nasi projektanci, którzy służą swoją radą i doświadczeniem, pomagając w aranżacji wnętrza mieszkania. Nasza firma łączy w sobie zarówno profesjonalizm, pomysłowość jak i wiedzę techniczną, za którą stoi 20 letnie doświadczenie w branży nieruchomości. Dzięki temu wszystkiemu gwarantujemy każdemu klientowi poczucie bezpieczeństwa.